kвалификации

Бургас

ДатаМачРезултатиМясто
Диалог 359 vs Трикольорите
Каменица Арена
A Отборът vs Сбирщайн Юнайтед
Каменица Арена
МИКС vs Русокастро Бургас
Каменица Арена
ФК Локомотив 2013 vs ФК Монт Крис
Каменица Арена
ФК Маринка vs Работливите пчелички
Каменица Арена
Фортуна vs ФК Тамплиери
Каменица Арена
А Отборът vs Алфа
Каменица Арена
Диалог 359 vs Реал Юнайтед
Каменица Арена
МИКС vs ФК Меден Рудник
Каменица Арена
ФК Локомотив 2013 vs Гимназион
Каменица Арена
ФК Маринка vs ФК Уърдс
Каменица Арена
Фортуна vs Барса
Каменица Арена
Сбирщайн Юнайтед vs Алфа
Каменица Арена
Трикольорите vs Реал Юнайтед
Каменица Арена
Русокастро vs ФК Меден Рудник
Каменица Арена
ФК Тамплиери vs Барса
Каменица Арена
Работливите пчелички vs ФК Уърдс
Каменица Арена
ФК Монт Крис vs Гимназион
Каменица Арена
Розенборг vs Елвис
Каменица Арена
Мастър Форевър vs Равнец
Каменица Арена
LY Galaxy Ямбол vs ФК Славейков 2019
Каменица Арена
Туристите vs Байерн
Каменица Арена
Искра vs Helenika
Каменица Арена
РЕФЕР vs Централ
Каменица Арена
Розенборг vs БС КС
Каменица Арена
Мастър Форевър vs ГСМ Бургас
Каменица Арена
LY Galaxy vs Garlic Tigers
Каменица Арена
Туристите vs Апокалипто
Каменица Арена
Искра vs FC GLOBALNET-BACMAR
Каменица Арена
РЕФЕР vs Формула 2
Каменица Арена
ФК Славейков 2019 vs Garlic Tigers
Каменица Арена
Равнец vs ГСМ
Каменица Арена
Елвис vs БС КС
Каменица Арена
Байерн vs Апокалипто
Каменица Арена
Helenika Burgas vs FC GLOBALNET-BACMAR
Каменица Арена
Централ vs Формула 2
Каменица Арена
Безмерски орли vs Сарафовски тигри
Каменица Арена
2МP Аякс vs Шопа
Каменица Арена
ФК Бабериците Сунгуларе vs Куците магарета
Каменица Арена
Светците vs ФК Бригада
Каменица Арена
Безмерските орли vs Чимос 957
Каменица Арена
2МP Аякс vs Mashinki
Каменица Арена
ФК Бабериците vs ФК Син Сити
Каменица Арена
Светците vs ФК Странджа –Агрокорн
Каменица Арена
Сарафовските тигри vs Чимос 957
Каменица Арена
Шопа vs Mashinki
Каменица Арена
ФК Бригада vs ФК Странджа –Агрокорн
Каменица Арена
Куците магарета vs ФК Син Сити
Каменица Арена
Алфа - Реал Юнайтед
Каменица Арена
Меден Рудник - Мон Крис
Каменица Арена
Работливите пчелички - Фортуна
Каменица Арена
Елвис - Равнец
Каменица Арена
LA Galaxy - Апокалипто
Каменица Арена
Искра Ямбол - Централ
Каменица Арена
Чимос - 2МР Аякс
Каменица Арена
Син сити - Светците
Каменица Арена
Реал Юнайтед - Мон Крис
Каменица Арена
Фортуна - Равнец
Каменица Арена
Искра Ямбол - Апокалипто
Каменица Арена
Чимос - Светците
Каменица Арена
Реал Юнайтед - Фортуна
Каменица Арена
Апокалипто - Светците
Каменица Арена
Апокалипто - Фортуна
Каменица Арена

ГРУПИ

Отбор Група
А Отборът Бургас 1
Сбирщайн Юнайтед Бургас 1
Алфа Бургас 1
Диалог 359 Бургас 2
Трикольорите Бургас 2
Реал Юнайтед Бургас 2
МИКС Бургас 3
Русокастро Бургас 3
ФК Меден Рудник Бургас 3
МФК Локомотив 2013 Бургас 4
ФК Монт Крис Бургас 4
Гимназион Бургас 4
ФК Маринка Бургас 5
Работливите пчелички Бургас 5
ФК Уърдс Бургас 5
Фортуна Бургас 6
ФК Тамплиери Бургас 6
Барса-Бургас 6
Розенборг Сливен 7
Елвис Бургас 7
БС КС 7
Мастър Форевър Сливен 8
Равнец Бургас 8
ГСМ Бургас  8
LY Galaxy Ямбол 9
ФК Славейков 2019 Бургас 9
Garlic Tigers Варна 9
Туристите Ямбол 10
Байерн Бургас 10
Апокалипто Карнобат 10
Искра Ямбол 11
Helenika Burgas 11
FC Globalnet-Bacмар Кърджали 11
РЕФЕР Ямбол 12
Централ Бургас 12
Формула 2 Карнобат 12
Безмерски орли Ямбол 13
Сарафовски тигри Бургас 13
Чимос 957 Ахелой 13
2MP Aякс Ямбол 14
Шопа Бургас 14
Mashinki с.Рудник 14
ФК Бабериците Сунгуларе 15
Куците магарета Бургас 15
ФК Сън Сити Сл.Бряг 15
Светците Сл.Бряг 16
ФК Бригада Бургас 16
ФК Странджа-Агрокорн Средец 16