Русе

ДатаМачРезултатиМясто
Re/Max Русе vs ФК Център Русе (Мач 2)
комплекс "Дунав"
Златните топки vs Холлеман Русе (Мач 1)
комплекс "Дунав"
Катеначо vs ОТБОРЪТ Русе (Мач 3)
комплекс "Дунав"
Болярите vs Скални Орли (Мач 4)
комплекс "Дунав"
ТМ Технолоджи vs Доминатори(Мач 5)
комплекс "Дунав"
ФК Лудогорец 2022 vs Даря(Мач 6)
комплекс "Дунав"
Завалийте vs Отвий Болчиту (Мач 7)
комплекс "Дунав"
Феникс vs Анархия(Мач 8)
комплекс "Дунав"
ФИБРАН vs TIGRITE(Мач 9)
комплекс "Дунав"
Сандрово vs Балкан 1965 (Мач 10)
комплекс "Дунав"
Атлетик Провадия vs Husqvarna(Мач 11)
комплекс "Дунав"
Скобелев vs Калените(Мач 12)
комплекс "Дунав"
Фортуна vs Истината боли (Мач 13)
комплекс "Дунав"
Буренцата vs Холлеман (Мач 14)
комплекс "Дунав"
А-Отборът vs RE/MAX Русе (Мач 15)
комплекс "Дунав"
Данубио vs Купата е Синя -27 (Мач 18)
комплекс "Дунав"
Фалшивите братя vs METRO и приятели (Мач 16)
комплекс "Дунав"
Спортинг vs Муракана (Мач 17)
комплекс "Дунав"
ОТБОРЪТ vs Скални орли (Мач 19)
комплекс "Дунав"
Доминатори vs ДАРЯ (Мач 20)
комплекс "Дунав"
Завалийте vs Феникс (Мач 21)
комплекс "Дунав"
TIGRITE vs Балкан (Мач 22)
комплекс "Дунав"
Атлетик vs Скобелев (Мач 23)
комплекс "Дунав"
Фортуна vs Буренцата (Мач 24)
комплекс "Дунав"
RE/MAX vs МЕТРО и Приятели (Мач 25)
комплекс "Дунав"
Спортинг vs ДАНУБИО (Мач 26)
комплекс "Дунав"
Дърварите vs Кинематикс (Мач 27)
комплекс "Дунав"
ФК Кръчма vs ФК Вълците (Мач 28)
комплекс "Дунав"
АФК Русчук vs Газела(Мач 29)
комплекс "Дунав"
Череша vs ФК Анфийлд (Мач 30)
комплекс "Дунав"
Червените дяволи vs ФК Сокачу (Мач 31)
комплекс "Дунав"
Чернокопи vs Юделнишките тигри (Мач 32)
комплекс "Дунав"
ДДФ Русе vs Локо БДЖ (Мач 35)
комплекс "Дунав"
ФК Силистра vs Доминекс Про (Мач 33)
комплекс "Дунав"
АФК Гарант vs Хиените ( Мач 34)
комплекс "Дунав"
ФК Разград vs Кинематикс (Мач 36)
комплекс "Дунав"
Дунав 2010 vs ФК Вълците(Мач 37)
комплекс "Дунав"
АМФК Ravens vs Волтрон(Мач 38)
комплекс "Дунав"
LA Galaxy vs ФК Дружба (Мач 39)
комплекс "Дунав"
Алпинист vs ФК Апостолите (Мач 40)
комплекс "Дунав"
ФК Череша vs Арсенал Силистра (Мач 41)
комплекс "Дунав"
Collection vs Наднормено тегло (Мач 42)
комплекс "Дунав"
Young Dogs vs Клуб 41 (Мач 43)
комплекс "Дунав"
ФК Аларма vs Копардисалите (Мач 44)
комплекс "Дунав"
АФК Русчук vs Череша (Мач 45)
комплекс "Дунав"
ФК Сокачу vs Юделнишките тигри (Мач 46)
комплекс "Дунав"
ФК Силистра vs АФК Гарант (Мач 47)
комплекс "Дунав"
Локо БДЖ vs ФК Разград (Мач 48)
комплекс "Дунав"
Дунав 2010 vs АМФК Ravens (Мач 49)
комплекс "Дунав"
La Galaxy vs Алпинист (Мач 50)
комплекс "Дунав"
Арсенал vs Collection– (Мач 51)
комплекс "Дунав"
Young dogs vs ФК Аларма – (Мач 52)
комплекс "Дунав"
Скални орли vs ДАРЯ (Мач 53)
комплекс "Дунав"
ФЕНИКС vs TIGRITE– (Мач 54)
комплекс "Дунав"
Скобелев vs Буренцата – (Мач 55)
комплекс "Дунав"
МЕТРО и Приятели vs ДАНУБИО – (Мач 56)
комплекс "Дунав"
АФК Русчук vs ФК Сокачу(Мач 57)
комплекс "Дунав"
АФК Гарант vs Локо БДЖ – (Мач 58)
комплекс "Дунав"
Collection vs ФК Аларма (Мач 60)
комплекс "Дунав"
Дунав 2010 vs La Galaxy (Мач 59)
комплекс "Дунав"
ДАРЯ vs ФЕНИКС (Мач 61)
комплекс "Дунав"
СКОБЕЛЕВ vs ДАНУБИО (Мач 62)
комплекс "Дунав"
АФК Русчук vs Локо БДЖ(Мач 63)
комплекс "Дунав"
LA GALAXY vs Аларма(Мач 64)
комплекс "Дунав"
ФЕНИКС vs Скобелев(Мач 65)
комплекс "Дунав"
ЛОКО БДЖ vs Аларма(Мач 66)
комплекс "Дунав"
ФЕНИКС vs Аларма
комплекс "Дунав"
Официално награждаване и закриване на турнира
комплекс "Дунав"