KВАЛИФИКАЦИИ

Пловдив

ДатаМачРезултатиМясто
Коматево vs Азеро(Мач 2)
Гребна База
Ужас vs MAGIC (Мач 1)
Гребна База
Депресантите vs ФК Пот (Мач 3)
Гребна База
АРМАДА vs Даника(Мач 4)
Гребна База
Последен Танц vs FC Renault (Мач 6)
Гребна База
ATS vs Зънгър(Мач 5)
Гребна База
Партизан vs Крепост (Мач 7)
Гребна База
Бирен Спортист vs Лидер(Мач 8)
Гребна База
Кичуза vs Наш“та фирма (Мач 9)
Гребна База
Армагедон vs ДУМ-ДУМ (Мач 10)
Гребна База
Траките 2017 vs ОПИ (Мач 11)
Гребна База
Дебелия балет vs АФК Хаос (Мач 12)
Гребна База
Electric vs Марица(Мач 15)
Гребна База
ФК Бактрейд vs George Boys (Мач 14)
Гребна База
На резервната скамейка vs Реал 310 (Мач 13)
Гребна База
Балу Вура vs XXX (Мач 16)
Гребна База
Ботев Рогош vs Майна сити (Мач 41)
Гребна База
Monster Carp fishing vs Карамба (Мач 42)
Гребна База
Явлена vs Лъвовете (Мач 43)
Гребна База
Барска vs Zlatnite Marmalezhi (Мач 44)
Гребна База
Перфект vs Картела(Мач 45)
Гребна База
Гражданите vs Коза Ностра (Мач 46)
Гребна База
Алкохолчестър vs Армейци (Мач 49)
Гребна База
Ерма Трън vs Diablos (Мач 47)
Гребна База
Родопи Червен vs Ливърбърд 1892 (Мач 48)
Гребна База
Дуковете vs Галактикос (Мач 50)
Гребна База
ФК Стара Загора vs Не сме безгрешни но сме истински ( Мач 51)
Гребна База
Сърдити старчетa vs Revolution (Мач 52)
Гребна База
FC South Central vs Тигър (Мач 53)
Гребна База
Доза Романс vs АФК Криско (Мач 54)
Гребна База
Картаген vs МФК „Wolves” (Мач 55)
Гребна База
Снайпер vs Биричка(Мач 56)
Гребна База
Тяло пречиш ми vs Майна сити(Мач 57)
Гребна База
Мишел vs Карамба (Мач 58)
Гребна База
Кобрите vs Барска (Мач 60)
Гребна База
ТЕЦ Марица Изток 2 vs Поб Мач 45(Мач 61)
Гребна База
Dъrty vs Лъвовете Съединение (Мач 59)
Гребна База
Youngsters vs Гражданите Пловдив (Мач 62)
Гребна База
FC GLOBALNET-BACMAP vs Ерма Трън(Мач 63)
Гребна База
Фреш vs Родопи(Мач 64)
Гребна База
МФК САНИ-МЛ vs Алкохолчестър (Мач 65)
Гребна База
БРИГАДА vs Галактикос (Мач 66)
Гребна База
ФК Арда 1924 vs Не сме безгрешни,но сме истински (Мач 67)
Гребна База
Дрийм Тийм vs Revolution(Мач 68)
Гребна База
Кво да Ви кажа vs FC South Central (Мач 69)
Гребна База
С два леви vs Роза Романс (Мач 70)
Гребна База
Тяло пречиш ми vs Карамба Пловдив (Мач 73)
Гребна База
МФК"Wolves" vs Стабилните (Мач 71)
Гребна База
VIP DENT vs Снайпер Карлово (Мач 72)
Гребна База
ТЕЦ Марица Изток 2 vs Yongsters(Мач 75)
Гребна База
Ерма Трън vs Фреш (Мач 76)
Гребна База
Съвовете Съединение vs Кобрите (Мач 74)
Гребна База
Алкохолчестър vs Бригада(Мач 77)
Гребна База
ФК Арда 1924 vs Revolution (Мач 78)
Гребна База
Кво да ви кажа vs Роза Романс (Мач 79)
Гребна База
eDynamix vs MAGIC (Мач 17)
Гребна База
Спартак vs Поб Мач 2 (Мач 18)
Гребна База
МФК Wolves vs VIP Dent(Мач 80)
Гребна База
Легендите vs ATS (Мач 21)
Гребна База
Марково КА5 vs АРМАДА (Мач 20)
Гребна База
Шаолински футбол vs Депресантите (Мач 19)
Гребна База
Атлетик vs Последен танц (Мач 22)
Гребна База
Ямача vs ПАРТИЗАН (Мач 23)
Гребна База
ЛЮБЕКС vs Бирен спортист(Мач 24)
Гребна База
Ла Фурия vs Наш'та фирма(Мач 25)
Гребна База
Левски vs Армагедон (Мач 26)
Гребна База
Насо-Н vs ОПИ Пловдив (Мач 27)
Гребна База
Activelife vs AФК ХАОС(Мач 28)
Гребна База
АFC Technowelt vs REAL 310 (Мач 29)
Гребна База
ФК Тракия vs Бактрейд (Мач 30)
Гребна База
e-Dinamix vs КОМАТЕВО(Мач 33)
Гребна База
Балу Вура vs КЦМ 2000 Груп (Мач 32)
Гребна База
Аристократи vs Марица Пловдив (Мач 31)
Гребна База
Шаолински футбол vs Марково КА5 (Мач 34)
Гребна База
Легенди vs Атлетик (Мач 35)
Гребна База
ПАРТИЗАНvs Бирен спортист (Мач 36)
Гребна База
ЛА ФУРИЯ vs АРМАГЕДОН (Мач 37)
Гребна База
Насо-Н vs Activelife (Мач 38)
Гребна База
AFC Tehnowelt vs ТРАКИЯ (Мач 39)
Гребна База
МАРИЦА Пловдив vs КЦМ Пловдив (Мач 40)
Гребна База
Тяло пречиш ми vs Кобрите (Мач 81)
Гребна База
ТЕЦ Марица Изток 2 vs Фреш Пловдив (Мач 82)
Гребна База
Бригада vs Revolution(Мач 83)
Гребна База
Кво да ви кажа vs VIP DENT(Мач 84)
Гребна База
e-Dinamix vs МАРКОВО К5 (Мач 85)
Гребна База
Легендите vs ПАРТИЗАН(Мач 86)
Гребна База
ЛА ФУРИЯ vs Активлайф (Мач 87)
Гребна База
Тракия vs МАРИЦА Пловдив(Мач 88)
Гребна База
Тяло пречиш ми vs ТЕЦ Марица Изток 2 (Мач 89)
Гребна База
Revolution vs VIP DENT (Мач 90)
Гребна База
E-Dinamix vs Легендите (Мач 91)
Гребна База
ЛА ФУРИЯ vs МАРИЦА Пловдив(Мач 92)
Гребна База
Тяло пречиш ми vs VIP DENT (Мач 93)
Гребна База
Легендите vs Марица Пловдив (Мач 94)
Гребна База
Тяло пречиш ми vs Легендите
Гребна База
Официално награждаване и закриване на турнира
Гребна База