KВАЛИФИКАЦИИ

Велико Търново

ДатаМачРезултатиМясто
Титаните vs Белия Балет (Мач 2)
Спортно Търново
Биткойн vs Динамо (Мач 1)
Спортно Търново
Стима vs Царете (Мач 4)
Спортно Търново
Скрита сила vs Инфлация (Мач 3)
Спортно Търново
План Б vs Спейс ТИЙМ (Мач 5)
Спортно Търново
Dream Team vs Ресторант Щастливеца (Мач 6)
Спортно Търново
MФК Борово vs ФК Чумерна (Мач 7)
Спортно Търново
OCB vs Левски (Мач 8)
Спортно Търново
ФК Колектива vs Ветеран Турист (Мач 9)
Спортно Търново
Ремиза vs Валенсия (Мач 10)
Спортно Търново
Зрителна измама vs Курщумите (Мач 11)
Спортно Търново
Леска vs Лъвовете от Монте Пинар (Мач 12)
Спортно Търново
ВОСС Аутомотив България vs Арсенал (Мач 13)
Спортно Търново
ФК Вихър Остров vs Убийци (Мач 14)
Спортно Търново
Мечките vs Биткойн (Мач 15)
Спортно Търново
Белия Балет vs Скрита Сила (Мач 16)
Спортно Търново
Царете vs План Б (Мач 17)
Спортно Търново
Ресторант Щастливеца vs ФК Чумерна Елена (Мач 18
Спортно Търново
Левски vs Ветеран Турист(Мач 19)
Спортно Търново
Ремиза vs Зрителна Измама (Мач 20)
Спортно Търново
Леска vs ВОСС Аутомотив България (Мач 21)
Спортно Търново
ТераТрак vs Убийци (Мач 22)
Спортно Търново
Палец vs Иринополис (Мач 23)
Спортно Търново
Аспирините vs Генерал Гурко (Мач 24)
Спортно Търново
Dream Team vs Жълтата подводница (Мач 25)
Спортно Търново
Червените тигри vs Стеф-„Павлин Колев“ (Мач 26)
Спортно Търново
Талантите vs Дармшад 22 (Мач 27)
Спортно Търново
Девета Плевенска Дивизия vs Граничар (Мач 28)
Спортно Търново
Athletic vs Коварните(Мач 29)
Спортно Търново
Победимите vs Анадола(Мач 30)
Спортно Търново
Цветанов Тийм vs Вендета (Мач 31)
Спортно Търново
Хъб Бойс vs ФК Видима Душево (Мач 32)
Спортно Търново
ФК “Вихър” Добри Дял vs ФК"Камен"(Мач 33)
Спортно Търново
Аудиторията vs Парижани (Мач 34)
Спортно Търново
Августа vs Пирамиди и фараони(Мач 35)
Спортно Търново
Нереаленчи vs РУдановски 1922 (Мач 36)
Спортно Търново
Лев Инс vs Иринополис (Мач 37)
Спортно Търново
Аспирините vs Жълтата Подводница (Мач 38)
Спортно Търново
Стеф - "Павлин Колев" vs Талантите (Мач 39)
Спортно Търново
Девета Плевенска Дивизия vs Athletic (Мач 40)
Спортно Търново
Анадола vs Цветанов Тийм (Мач 41)
Спортно Търново
ФК Видима Душево vs ФК "Вихър" Добри Дял(Мач 42)
Спортно Търново
Аудиторията vs Августа (Мач 43)
Спортно Търново
Епъл Джулюница vs Рудановски (Мач 44)
Спортно Търново
План Б vs ФК Чумерна Елена – (Мач 46)
Спортно Търново
Мечките vs Белия Балет – (Мач 45)
Спортно Търново
Ветеран Турист vs Ремиза – (Мач 47)
Спортно Търново
ВОСС Аутомотив България vs Тера Трак – (Мач 48)
Спортно Търново
Лев Инс vs Жълтата Подводница – (Мач 49)
Спортно Търново
Стеф - "Павлин Колев" vs Athletic – (Мач 50)
Спортно Търново
Анадола vs "Вихър" Добри Дял – (Мач 51)
Спортно Търново
Аудиторията vs Епъл Дж. – (Мач 52)
Спортно Търново
Мечките vs Чумерна Елена (Мач 53)
Спортно Търново
Ремиза vs Тера Трак (Мач 54)
Спортно Търново
Лев Инс vs Стеф Габрово (Мач 55)
Спортно Търново
Анадола vs Епъл Дж. (Мач 56)
Спортно Търново
Чумерна Елена vs Тера Трак (Мач 57)
Спортно Търново
Лев Инс vs Анадола (Мач 58)
Спортно Търново
Тера Трак vs Лев Инс
Спортно Търново
Официално награждаване и закриване на турнира
Спортно Търново